Rungtynių aprašymas

Vasaros lygoje paaiškėjo paskutinis pusfinalių dalyvis.

2024 liepos 02 d., 23:43 val.

Antradienį, liepos 2 dieną, TPMC vyko Vasaros lygos ketvirtfinalio susitikimas tarp „Rimo & Patikima linija“ ir „Šauktiniai“.

Pirmoje pusėje „Šauktiniai“ pastatė zoninę gynybą ir greitai trukdavo į greitas atakas, o tai nebuvo paranku vyresniems „Rimo & Patikima linija“ krepšininkams. Vis gi, jie turėjo prisitaikyti ir pirmas kėlinys vyko apylygiai. Antrajame kėlinyje D. Grušausko vedama „Rimo & Patikima linija“ pirmavo ir po dviejų kėlinių turėjo 3 taškų persvarą.

Antroje pusėje M. Kinderavičiaus du tritaškiai iš eilės jau vedė į priekį jaunuosius krepšininkus. Trečiasis kėlinys visiškai priklausė jiems ir atrodė, kad visi reikalai yra sutvarkyti per tris kėlinius. Ketvirtajame „Rimo & Patikima linija“ nepasidavė, mažino skirtumą iki vienženklio ir kabinosi į finalinio ketverto bilietą. Vis gi, didelį pranašumą susikrovę „Šauktiniai“ laimėjo rezultatu 86:77.